УКР   РУС(044)361-91-72
(066)392-77-90
(098)22-040-22
 
e-mail: skamrov@ukr.net
 

 

ВИГОТОВЛЕННЯ ПЕЧАТОК І ШТАМПІВ В КИЄВІ


Печатка - це винахід, який вже декілька тисячоліть служить людству і з часом тільки набирає популярність. Стародавній Близький Схід, Стародавні Греція й Рим, Східна Азія користувалися печатками для позначення товарів або як форма ідентифікації з часів винаходу писемності, ставили свої печатки при друку листів і інших цілей. Існують історичні факти, що після смерті господаря печатки, печатку публічно ламали.
На сьогоднішній день, печатки і штампи життєво необхідний атрибут будь-якої фірми або підприємця все, що пов'язане з їх життєдіяльністю не обходитися без печатки, і різноманітних штампів. Останнім часом дуже виріс попит на виготовлення печаток, це пов'язано зі скасуванням наказу №17 МВС, який передбачав отримання дозволу на печатку. Після скасування наказу, ви можете самі вирішувати, скільки і яких печаток вам потрібно. Як правило, майже на кожному підприємстві одна печатка постійно переходить з одного відділу в інший і весь час її не вистачає. Тепер ви можете зробити печатку "№1", "№2", "для податкових накладних", "відділ кадрів" і так далі, або замовити точну копію своєї вже існуючої печатки.
Для всього цього вам не потрібно йти в міліцію, а відразу телефонуйте нам, і наш менеджер протягом декількох годин приїде до вас в будь який район Києва у Вас з 9:00 год. до 19:00 год. Вам у свою чергу необхідно буде підготувати відповідний пакет документів, визначитися з дизайном Вашого замовлення наш менеджер надасть каталог з шаблонами), і за бажанням з оснащенням на Ваш вибір. Оснастка використовується від провідних світових виробників TRODAT і COLOP.
Ми кращі в Києві тому що:
1. У нас широкий асортимент штемпельної продукції
2. Ми самі приїжджаємо до вас в офіс за замовленням, а також привозимо вже готову печатку в будь-який район Києва, що значно заощадить ваш робочий час (доставка по Києву здійснюється безкоштовно)
3. У нас найкращі ціни
4. Постійним клієнтам надається знижка.
Ми представляємо на ринку Києва, не тільки печатки і штампи, а ще займаємося виготовленням факсиміле і екслібрис.

 
 
 

© Гранд печатка

Виготовлення печаток і штампів в Києві

 

Для замовлення печатки або штампа телефонуйте по тел.

                      (044)361-91-72
       (066)392-77-90
(098)22-040-22
 
e-mail: skamrov@ukr.net

Наш менеджер протягом декількох годин приїде до Вас в офіс з каталогом і шаблонами можливих печаток.

 

Головна / Печатки / Документи / Штампи / Датери і нумератори / Факсиміле / Екслібрис / Ціни / Контакти